Bebilon Pepti 2 – kiedy stosować?

Wiele mam, które kończą karmić dziecko po skończonym przez niego 6 miesiącu, zastanawia się jakie mleko będzie najodpowiedniejsze dla jego prawidłowego rozwoju. Po kilku nieudanych próbach i problemach z brzuszkiem okazuje się, że sporo maluchów uczulonych jest na mleko krowie, które często jest w składzie tradycyjnych mieszanek. Jak wówczas można rozwiać ten problem?

Mleko dla alergików


Bebilon Pepti 2 to mleko, które powstało z myślą o dzieciach, które mają alergię na mleko krowie. Jeżeli pediatra wprost zakomunikował, iż dziecko ma uczulenie na białko pochodzenia krowiego, można przestawić malucha na mleko Bebilon Pepti 2, które w swoim bogatym składzie świetnie sprawdzi się na dalszych etapach rozwoju dziecka.

Co zawiera Bebilon Pepti 2?


W składzie mleka Bebilon można znaleźć wszystko to co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania malucha. Starannie wyselekcjonowane składniki sprawiają, że dziecko dostarczone jest wszystko to, co powinno przyczyniać się do prawidłowego rozwoju fizycznego, jak i odpornościowego. Skład Bebilon 2 opiera się miedzy innymi na:
hydrolizacie białka serwatki z mleka, oleju rybim, potrawie, magnezie, sodzie, żelazie, różnych witaminach (B6, D, B12), biotynie oraz wielu, wielu innych. Dzięki tak dobranymi składowi nie ma mowy o jakichkolwiek uczuleniach, bólu brzuszka, nieprzespanych nocach, zaczerwienieniach i krostkach pojawiających się na ciele.