Co oferuje marka Phyto?

PHYTO

Marka Phyto oferuje wysokojakościowe, naturalne kosmetyki do włosów jak i również suplementy diety dla mocnych paznokci. Skład produktów jest bardzo bogaty, obfituje on przede wszystkim w naturalne ekstrakty roślinne oraz oleje, które przyczyniają się do wzmocnienia paznokci oraz włosów. Warto dodać, że wysokojakościowe, naturalne składniki zawarte w kosmetykach, poprawiają także wygląd, elastyczność oraz napięcie skóry. Produkty już po kilku tygodniach stosowania dają bardzo spektakularny efekt w postaci mocniejszych włosów i paznokci.

Naturalne suplementy diety o bogatym składzie

phyto-kosmetyki
Kosmetyki Phyto znajdziesz w sklepie ByHealth

Naturalne suplementy diety posiadają w składzie między innymi: witaminę C w postaci kwasu l-askorbinowego, która bardzo korzystnie wpływa na wiele procesów w organizmie. W składzie znajduje się także witamina A, oleje z ogórecznika a także z kiełków pszenicy, które są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. W składzie produktów znajduje się także witamina B5 oraz B6 a także drożdże piwowarskie, które zagęszczają i wzmacniają włosy a także ich wygląd.

Kosmetyki o działaniu wzmacniającym

Znany i ceniony producent Phyto oferuje również odżywki w sprayu, farby koloryzujące oraz szampony rewitalizujące do każdego rodzaju skóry. Kosmetyki te są bardzo łagodne, dzięki czemu nie podrażniają naskórka i skutecznie pielęgnują one włosy. Profesjonalne kosmetyki są polecane w szczególności osobom, które borykają się z:

  • matowymi włosami,
  • suchą skórą,
  • wypadającymi włosami,
  • przerzedzoną fryzurą.