Czy warto korzystać z colostrum?

Colostrum to krowie mleko pozyskiwane bezpośrednio po ocieleniu się. Udowodniono naukowo, że mleko takie posiada najwyższa wartość biologiczną, wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, a także wzmacnia odporność.

Colostrigen – dla kogo?

Produkty marki Genactive na bazie marki colostrum mogą być stosowane przez każdego, kto chce w naturalny sposób zadbać o swój organizm. Jest to marka szczególnie odpowiednia dla osób, którym los zwierząt nie jest obojętny, bowiem cały proces odbywa się w atmosferze spokoju, bez uszczerbku na zdrowiu lub dobrostanie zwierząt.

Jak powstaje Colostrigen?

Preparaty są tworzone w innowacyjnym procesie liofilizacji. Liofilizacja polega na wysuszaniu colostrum, dzięki czemu zachowuje ono maksymalną wartość. Podczas całego procesu temperatura w żadnym momencie nie przekracza 40 stopni Celsjusza, a co za tym idzie – nie dochodzi do utraty cennych składników odżywczych. Zobacz
https://www.aptekagalen.pl/colostrigen-60kaps

Proces liofilizacji jest bardzo czasochłonny, a także droższy w przeprowadzaniu od innych, jednak zapewnia najwyższą jakość produktów, udowodnioną badaniami naukowymi.

W procesie pozyskiwania colostrum zwierzęta nie są zestresowane ani męczone. W ciągu pierwszych 2 godzin po porodzie, pobierane jest od krowy colostrum jedynie w takiej ilości, której noworodek nie jest w stanie zjeść. W ten sposób nie dochodzi do marnowania tego cennego mleka, a uczestnictwo w produkcji niezwykle mlecznych krów sprawia, że colostrum wystarcza zarówno dla noworodka, jak i do produkcji.