Dla kogo jest synocrom forte?

Synocrom Forte to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które często skarżą się na silne bóle i mają ograniczoną zdolność poruszania się na skutek pourazowych lub zwyrodnieniowych zmian w torebce stawowej. Warto wspomnieć również i o tym, że preparat ten można podawać do więcej niż jednego stawu jednocześnie. Lekarze zalecają także, aby po wstrzyknięciu preparatu przynajmniej przez 24 godziny unikać obciążającego wysiłku.

synocrom forteJak dawkować Synocrom Forte

Preparat Synocrom Forte dostępny jest w postaci sterylnych strzykawek jednorazowego użytku, które gotowe są do bezpośredniego użycia. Strzykawki pozostają w 100% jałowe do momentu otwarcia opakowania. Jeżeli zauważymy uszkodzenia opakowania, to oczywiście nie można korzystać z preparatu. Pamiętać należy również i o tym, że Synocrom Forte z Apteki Oliwa powinien być podawany wyłącznie przez doświadczonych lekarzy. W zależności od zaawansowania choroby Synocrom Forte powinno podawać się od 3 do 5 razy (w tygodniowych odstępach).

Czy mogą pojawić się skutki uboczne?

Po podaniu Synocrom Forte mogą pojawić się niepożądane działania. Mowa tutaj przede wszystkim o bólach, uczuciu gorąca, obrzękach i niewielkich zaczerwienieniach. Jeżeli pojawia się wylewy i bardzo silne bóle, to należy jak najszybciej usunąć płyn ze stawu. Aby uniknąć takiej sytuacji warto na chory staw nałożyć specjalny woreczek z lodem.