Jakie suplementy na redukcję?

Redukcja to proces, w którym skupiamy się na spalaniu tkanki tłuszczowej. W zrzucaniu nadmiaru tłuszczu pomocne mogą okazać się suplementy. W sklepach znajdziemy wiele produktów, które przydadzą się na redukcji.

Jakie suplementy na redukcję?

W czasie redukcji powinniśmy przede wszystkim skupić się na ochronie ciężko wypracowanych mięśni. W tym celu musimy przyjmować aminokwasy rozgałęzione, czyli BCAA. Zapobiegają one katabolizmowi, a także wpływają na szybsze spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Suplementem przydatnym na redukcji jest również kreatyna. Wpływa ona na wzrost siły i wytrzymałości na treningu, a także poprawia regenerację. Warto także wprowadzić spalacz tłuszczu, zwłaszcza kiedy zauważymy spowolnienie odchudzania.

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Spalacze tłuszczu cieszą się dużą popularnością wśród osób na redukcji. Suplementy tego typu (https://swiatsupli.pl/blog/podstawowe-suplementy-przy-redukcji-tkanki-tluszczowej-pawel-lisowski/) przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej. Większość spalaczy zawiera naturalne składniki, a dzięki temu nie powodują skutków ubocznych. W wyborze odpowiedniego suplementu kierujmy się przede wszystkim składem. Spalacze zawierają między innymi substancje pobudzające i przyspieszające metabolizm, a także termogeniki. Te ostatnie podnoszą temperaturę ciała, co ułatwia proces spalania tkanki tłuszczowej.