Witaminy, witaminy dla chłopczyka i dziewczyny – Tran Mollers

Nieprawidłowa dieta, szybki tryb życia, a także coraz częściej występujące problemy z wchłanianiem składników odżywczych sprawiają, że permanentny brak witamin i minerałów stał się faktem. Niedobory witaminowe (hipowitaminozy, awitaminozy) to stany, które związane są nie tylko z pojedynczymi zaburzeniami, ale również całkowitym rozstrojem organizmu.

Tran Mollers

Produkt oferowany przez firmę Mollers to kompleks składników i minerałów, idealnych dla każdego. Wysoka zawartość kwasów omega 3 oraz witaminy D3 pozwala na utrzymanie organizmu w stanie homeostazy również w okresie zimowym.

Tran Omega 3 Mollers to ponadto źródło witaminy A, która odpowiada za prawidłowe widzenie oraz regenerację skóry. Dzięki witaminie D możliwe jest utrzymanie w równowadze gospodarki wapniowo- fosforanowej. Tran Mollers to sprawdzony preparat, który dzięki swoim składnikom jest idealnym preparatem na zimne dni.

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg…

Zapotrzebowanie na minerały wzrasta szczególnie zimą. Niesprzyjająca aura, zmieniająca się co rusz temperatura otoczenia, a także zwiększony metabolizm to tylko niektóre z przyczyn zwiększonego zapotrzebowania.

Okres zimowy to przede wszystkim zgodnie z najnowszymi zaleceniami suplementacja kwasów omega oraz witaminy D3. Niedobór tych składników powoduje m.in. przewlekłe zmęczenie, spadek apetytu, utratę masy ciała, a także zmiany dermatologiczne. Ponadto obserwuje się utratę blasku oraz zachowania depresyjne.