Amnesia Haze – najważniejsze informacje

amnesia haze

Amnesia Haze to najprawdopodobniej jedna z najbardziej popularnych odmian marihuany, które dostępne są na całym świecie. Jest to dominującą w geny sativa hybryda, która mimo własnej nazwy nie powoduje nagłych stanów utraty pamięci. Słynna marihuana, powstała za sprawą skrzyżowania ze sobą paru różnorodnych szczepów, które dają niesamowity efekt smakowy i pozwalają się długo delektować. 

Moc oraz genetyka Amnestia Haze

W profesjonalnych sklepach oferujących sprzedaż legalnej marihuany, za cel stawiane jest zapewnienie legendarnych klasyków, ale także zupełnie nowych odmian. Jeżeli chodzi o omawianą Amnesia Haze, to powinniśmy sobie zdawać sprawę, iż bez jej obecności, nasza kolekcja może nie być kompletna. Feminizowana marihuana Amnesia Haze, czerpie z bardzo mocnej genetyki oryginalnych odmian, zaś jej natura sativowa objawia się w energicznym wzrastaniu i ogromnych zbiorach. 

Czym się wyróżnia ta odmiana marihuany? 

Ten szczep marihuany, wyróżnia się zdecydowanie gęstszymi, aniżeli zwykle kwiatami, które wykazywać mogą syntezę struktur popularnych szczepów sativa oraz indica. Góra kwiatostanów omawianej rośliny, ma bardziej stożkowaty wygląd, aniżeli okrągły. Kwiaty odznaczają się typowo cytrusowym zapachem, ale możemy w nich także wyczuwać pikantną, korzenną woń, którą można skojarzyć z odmianami z rodzaju haze. Pomimo tak sporego bogactwa nut smakowych, dym pozostaje niezwykle gładki. Walory smakowe, nie tylko podczas zaciągania, ale też i wdychania, są pikantne o lekko cytrusowym aromacie. Zapach dymu, może się utrzymywać przez służysz czas w powietrzu.