Jak wybrać skuteczny szczep marihuany? Czym są nasionka automaty?

nasiona automaty

Dobry szczep marihuany jest kluczowy do tego, aby być zadowolonym z uprawy i efektów, które będą towarzyszyły konsumpcji. Nie trzeba wielkiego podręcznika z wiedzą, aby poradzić sobie z uprawą konopi z gatunku ruderalis. Dziś nie jest ona zbyt popularna ze względu na fakt, że nie dostarcza ona efektów psychoaktywnych, których oczekiwaliby użytkownicy. W zamian za to można znaleźć krzyżówki, które zawierają geny ruderalis. Co to oznacza w praktyce? Dlaczego jest to tak praktyczne rozwiązanie?

Co to jest gen ruderalis i co ma do takiego rozwiązania jak nasiona automaty?

nasiona automaty

Ruderalis to gatunek konopi, który prawdopodobnie porastały tereny Syberii. Dziś jest popularny głównie ze względu na to, że jest on korzystny dla hodowców, ale pod względem technicznym. Nikt z nas nie chce, aby te rośliny były stosowane samodzielnie. Zamiast tego wykorzystuje się pierwowzory takie jak haze, kush czy white widow, a następnie krzyżuje się je z genem ruderalis. W efekcie powstaje roślina, która ma nieco mniejszą wysokość, jednak jej efekty są takie same, jak w przypadku pierwowzoru. Nie chodzi tylko o wysokość, ale też o odporność na warunki, które niekonieczne są korzystne, a przede wszystkim o możliwość zasadzenia i doprowadzenia do kwitnienia bez udziału światła. Tak, te rośliny są niewrażliwe na światło, dlatego rozmnażają się w ekstremalnie szybkim tempie.

Automaty marihuany pozwalają na więcej niż tradycyjne odpowiedniki

Wybierając nasiona automaty można zmaksymalizować ilość zbiorów, a także poradzić sobie z uprawą, jeśli nasi sąsiedzi mogliby nam przeszkadzać w naszych poczynaniach. Nasiona tego rodzaju nie powinny być uprawiane w Polsce, a jedynie w miejscu gdzie jest to legalne. automaty marihuany można łatwiej ukryć, a także są szybkie jeżeli chodzi o zbiory – można je zbierać już po 60 dniach.