Zalety stosowania Nasodrenu

Zatkane zatoki przynosowe wiążą się z szeregiem bardzo nieprzyjemnych dolegliwości, które mogą pogorszyć samopoczucie. Ból głowy przy jej pochylaniu i ciągłe uczucie zatkanego nosa przy jednoczesnej niemożności jego opróżnienia oznacza, że należy zakupić odpowiedni preparat, który wesprze nas w walce z chorymi zatokami zanim choroba nabierze przewlekłego charakteru i zacznie wymagać antybiotykoterapii.

Jaki preparat wybrać?

Jednym z najbardziej cenionych przez użytkowników produktów jest Nasodren. Zawiera on naturalny wyciąg z fiołka alpejskiego, który – dzięki swym właściwościom – działa pozytywnie na oczyszczanie zatok przynosowych. Poprawia ukrwienie w tej okolicy, a także wzmacnia rzęski wewnątrz nosa i zwiększa produkcję śluzu, ułatwiając usuwanie zalegającej w nosie wydzieliny.

Według osób, które skorzystały z jego pozytywnego działania, wystarczy kilka dni, aby odczuć wyraźną poprawę. Produktu nie można jednak nadużywać ze względu na fakt, że podnosi on ukrwienie w błonach śluzowych nosa i może powodować krwawienia. Maksymalna ilość dawek w skali dnia wynosi 3.

Jak przygotować Nasodern?

Aby odpowiednio przygotować preparat do jego zastosowania, wystarczy zastosować się do zaleceń producenta, rozpuszczając proszek w wodzie. Roztwór można stosować o dowolnej porze dnia lub nocy, pamiętając jedynie o tym, by nie przesadzać z ilością.

Podczas aplikacji, najlepiej jest wstrzymać oddech: wciąganie powietrza wraz z preparatem może wywołać nieprzyjemne pieczenie i łzawienie oczu.